Viděli to všichni. Nebo to aspoň tvrdí… Portál se otevřel, a z něj vyjel muž na velocipedu. Chvíli se rozhlížel po okolí a pak vyrazil směrem do města. Zvěsti o novém příchozím, který nepřijel Trhlinou, se rozletěly po celém městě, jako splašená selátka. Existuje snad do Malifaux ještě jiná cesta? A co je ten cizák vůbec zač? Každý, kdo má ambice určovat chod věcí v Malifaux, vyslal své agenty, aby cizince našli a vyzpovídali.

Turnaj se bude hrát na 50ss, fixed master, fixed faction. Začátek bude v 10:00 a hrát se bude v Black Oilu. Bude se hrát švýcarským systémem, kde nebudou přičteny body za malování, ty budou vyhodnoceny jinak (viz níže). Pevný čas na hru bude 155 minut.

Na turnaj objednám 16 Players Prize Pack. Prvních 16 hráčů tak dostane Guilder (pravděpodobně vyjde dna každého jeden J ). Vítěz turnaje si bude moci vybrat jeden z mystery boxů. Zbylé ceny budou rozlosovány mezi ostatní, s tím že v losování budou zvýhodnění hráči na prvních místech a hráči, jejichž turnajové crew budou vyhodnoceny jako nejlépe namalované (hlasování ostatních hráčů během volného času).

Na turnaj se bude vybírat účastnický poplatek 50Kč určený k uhrazení poštovného za Prize Pack.

Registrovat se můžete emailem na kirrosfaux@gmail.com, kde uvedete mastera a frakci, kterou budete hrát.

Date: 
Saturday, 23. July 2016 - 10:00 to 19:00
Unlimited slots left.